Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,40 zł , zmiana od tamtej pory: 17,19%

Jedyny plan to brak planu

Zgłoś do moderatora
Przecież towarzysz Sasin i jego radosna banda z MAP nigdy niczego nie zrobili. Tchórzewski naciągnął Energę i Eneę na 3 mld PLN więc Sasin zgodnie z zasadami partii musi być lepszy. Na wygaszaniu górnictwa ktoś musi zarobić. Utworzy się kilka spółek i posadzi kilkuset pisowskich specjalistów od nicnierobienia. W imię solidarności i innych wyświechtanych frazesów miliony będą szły na potrzeby partii a spółki SP będą aktywnie wspierały energetyczną transformację.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 1,79% 7,50 2023-09-29 17:03:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.