Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,31 zł , zmiana od tamtej pory: 22,25%

Re: Jedyny plan to brak planu

Zgłoś do moderatora
Co do planów przygotowywanych przez MAP to rok temu miał być gotowy plan naprawczy dla kopalń Tauronu.
Podobnie jest z każdym planem MAP. Jedyny aktualny to plan utrzymania się na stołkach i plan zwiększania zatrudnienia dla swojaków.
Etaty w kopalniach są najatrakcyjniejsze, szczególnie dla partyjnych działaczy przed emeryturą. Dzięki temu cała Polska będzie finansowała radosne życie politycznych nierobów przez najbliższe kilkanaście albo i kilkadziesiąt lat.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE -1,66% 7,71 2023-09-22 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.