na razie to mar_ne podbitki jednego spekulancika z ulicy, który usiłuje zrobic wrazenie, ze jest popyt na walor...
2,35 zaliczone bez problemu..
a podbitka dychą akcji na 2,38 jest kolejnym zwabianiem naiwnych...
tu wciąż toczy sie ta sama gra...
gdyby nie te gierki w mielenie walorem i podbitki, data moze nawet juz byłaby na 2 fixach z braku płynności..