przypomnij mi gdzie pisałem, że nie będę czytał twoich genialnych analiz (typu:podbitka na open). Dużo się z nich nauczyłem. A kiedy nauczysz się grzeczności?
Moje analizy zachowuję dla siebie, myślę że wszystkim wystarczą twoje, więc spamuj przez okrągłą dobę.