troszkę się pomyliłeś, akurat nie czekam na odrobienie strat ale na twój błyskotliwy komentarz o dacie, no cóż-mała pomyłka może przytrafić się też geniuszowi.I broń Boże nie trać dobrego samopoczucia i wysokiego poczucia swej wartości. Jesteś Wielki, ale ostatnio za mało spamujesz.