Oczywiście , że mam ale jak w grudniu sprzedałem akcje warte 1,18 po 0,63 gr i odkupiłem po 0,63 gr to średnia zakupu zmieniła mi się na 0,63 , następnie dokupywałem i dokupuję w przedziale 0,60-0,40 to pokazuje mi średnią 0,58 ale przecież 50 k akcji miałem tak na prawdę po 1,18 . więc prawdziwa średnia jest dużo wyższa .