Powiem wam jedno musza byc dobre informacje teraz nic nie podawali bo akcji nie bylo w obiegu teraz jak sa musza sie pojawic dobre informacje.Nie bez przypadku dobrze pisza o spolce w gazetach regionalnych sami czytaliscie zatrudniaja juz 62 osoby buduja laboratoria badawcze to tez kosztuje .Spolka poda dobre informacje bo jest niedofinansowania a teraz tylko odbieraja akcje zniecheconym juz inwestorom obroty maly a jak wzrosna zaraz blokada na kursie i skupywanie.Pozdrawiam wytrwalych