we wszystkim przesadzasz Stokrotki nie znam , jeśli ci chodzi o biedronkę to powiem , że skandalem było doprowadzić do takiej pacyfikacji handlu polskiego i dominacji wręcz monopolu handlu zachodniego - to dzięki temu mogą dziś straszyć polskich dostawców !
KONSTYTUCJA KTÓRĄ MOŻNA INTERPRETOWAĆ DOWOLNIE , W ZALEŻNOŚCI OD TEGO KTO SIEDZI W TK NADAJE SIĘ WYŁĄCZNIE JAKO ZASTĘPCZY ŚRODEK HIGIENY OSOBISTEJ BEZPOŚREDNIEJ I W KIBLU POWINNA WISIEĆ !