Forum Forex +Dodaj wątek
pisalem tu juz kiedys
co zlego zrobi pis to nie dzis ale za7- 8 lat bedziecie rozliczac 
a teraz mozecie sobie pogadac i tylko pomarzyc
i tak to wam nic nie da
bo taki jest ten swiat niestety ten rzadzi kto ma wladze i tyle gdybania