Forum Forex +Dodaj wątek

Re: gadu gadu

Zgłoś do moderatora
ci co teraz maja duzo lzejsze robote
poprzedni kradli co sie dalo i gdzie sie dalo i tez z deficytem sobie jakos radzili
i ci nowi tez sobie poradza bo mamy czas wzrostow u nas
wiele panstw ma deficyt powyzej 100 proc i zyja my mamy polowe to najwyzej go troszke podciagna pod wiekszosc
i jakos to bedzie cos tam na wybory znowu dadza bo im rybka