Forum Forex +Dodaj wątek

Re: greenku

Zgłoś do moderatora
kolego "wredny"  ..................  tak pozytywnie wczoraj wieczorem rozpocząłeś temat,

ale dzisiaj trochę przesadzasz ........... dżumy nie leczy się cholerą ........
jedni rządzący byli za cwani a drudzy niby leczą ale nie wiadomo czy terapię przeżyjemy,
...............    marzy mi się dla dobra Polski i jej obywateli taki rząd techniczny złożony zarówno z ministrów pochodzących z PISu + PO + Nowoczesnej + Kukiz + rolnictwo może być PSL + PREMIEREM  może być Marek Belka

a tak przy okazji zgodnie z tym artykułem ...............   http://next.gazeta.pl/next/7,151245,20455678,dlug-skarbu-panstwa-rosnie-najszybciej-w-historii-wlasnie-bijemy.html#MT         czyli     jak   tak  dalej   będzie   to    wyglądało    to   następne    100     dni     rządów     przyrost     długu       36    miliardów    złotych     (codzienny   przyrost   zadłużenia     kraju     około         360   milionów    złotych       ZA     KAŻDY     NOWY     DZIEŃ.)       ........................    w   jakimś   momencie   możemy    przesadzić    jako    kraj    i    wtedy   już    nikogo   nie   będzie   obchodziło   kto   zawinił   mniej    a   kto   bardziej    .............. POZDRAWIAM zainteresowanych