kolego "wredny" .................. tak pozytywnie wczoraj wieczorem rozpocząłeś temat,
ale dzisiaj trochę przesadzasz ........... dżumy nie leczy się cholerą ........
jedni rządzący byli za cwani a drudzy niby leczą ale nie wiadomo czy terapię przeżyjemy,
............... marzy mi się dla dobra Polski i jej obywateli taki rząd techniczny złożony zarówno z ministrów pochodzących z PISu + PO + Nowoczesnej + Kukiz + rolnictwo może być PSL + PREMIEREM może być Marek Belka
a tak przy okazji zgodnie z tym artykułem ............... http://next.gazeta.pl/next/7,151245,20455678,dlug-skarbu-panstwa-rosnie-najszybciej-w-historii-wlasnie-bijemy.html#MT czyli jak tak dalej będzie to wyglądało to następne 100 dni rządów przyrost długu 36 miliardów złotych (codzienny przyrost zadłużenia kraju około 360 milionów złotych ZA KAŻDY NOWY DZIEŃ.) ........................ w jakimś momencie możemy przesadzić jako kraj i wtedy już nikogo nie będzie obchodziło kto zawinił mniej a kto bardziej .............. POZDRAWIAM zainteresowanych