Forum Forex +Dodaj wątek

Jarosławie :))))))))))))))))))))))))))

Zgłoś do moderatora
no cóż dzięki reakcji społeczeństwa ludzie zarządzający krajem zarabiają grosze w porównaniu z nawet sektorem MSP :) , z konstytucją tow. kwaśniewskiego nie walczyć byłoby hańbą , ale tą walkę rozpoczęła ŚP. pLatforma nieobywatelska :D .... program 500+ mimo pewnych jego małych mankamentów spełnia swoje zadanie , chociaż osobiście z niego nie korzystam to bez wahania popieram! stawka 12/13zł na h troszkę zacznie cywilizować zarobki , strzyżenie banków , zachodniego handlu to zachowanie wyjątkowo patriotyczne! acha no i napisz mi co z tych powodów podrożało? bo nie zauważyłem :))