Nie ma ruchu w interesze, ponieważ inwestorzy doskonale przejrzeli plan spekuły, która chce wtrynic posiadane akcje jak najdrożej. I dlatego transakcji po prawej stronie karnetu prawie nie ma, a to, co jest dziś, 100 akcji po 6,22, to tylko nieudolna próba wywołania zainteresowania akcją. Ja uważam, i rynek podobnie, skoro nie ma ruchu w interesze, że akcje będa jednak tańsze po publikacji komunikatu o wiadomej umowie. Będa tańsze, ponieważ do obecnej podazy dołącza drobni akcjonariusze i wspólnie ze spekuła zasypia popyt, który jak widzimy nie jest zbyt duży przy obecnych cenach. Kurs musi spaść 20-30%, żeby pojawił sie prawdziwy popyt, innymi słowy bedzie koleje kółeczko, choc wielu dotychczasowych kółkowiczów zbyt drogo odkupiła ostatnio akcje i teraz ma problem ze sprzedażą z zyskiem. Stąd kłamliwe wpisy na forum o rzekomej dywidendzie, o zyskach z Konesera 150-170 mln złotych i kursie ? 250 złotych. Nic te rozpowszechniane kłamstwa nie dają, a wulgarny jezyk i osobiste wycieczki pod moim adresem, ponieważ obnażam łgarstwa, mają skutek przeciwny. Każdy normalny cżłoiwek ulega presji argumentów, a nie wyzwisk i oczywistych kłamstw. I również dlatego nie ma ruchu w interesie, bo kto normalny uwierzyłby ordynusom, kłamcom i akcje kupował za ich wskazaniem. Nikt.:)
Tak jest moja spekulacja.:)