Zawsze z przyjemnością czytam te analizy. Myślę że nie ma żadnego inwestora. Nikomu nie opłaca się wejść w spółkę wydojoną i pracującą na układach z parafią katolicką i klientem żydem. Wszystkie zarobione pieniądze spółka wydaje na wypłaty zarządu. Czeka ją przyszłość taka jak petrolinwest. Przez najbliższe pięć lat spółka wypłaci 60 mln zł wynagrodzeń dla zarządu a otrzyma 8 mln za pracę przy PW. Zyskami z konesera opłaci zarząd. Lepiej sprzedać teraz niż później nic nie dostać. Taka jest moja spekulacja.