Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,80 zł , zmiana od tamtej pory: -20,89%

Re: Informacja o nowych umowach handlowych na rynku polskim

Zgłoś do moderatora
Po1 promo zobaczcie w co będzie iść Jrholding. Ecommecrce sztuczna inteligencja i Sas wszystko to co ma Quart. Polaczcie sobie te dwie kropki. Moim zdaniem tam gdzie styczniowy wskoczyć to będą wzrosty. Wcześniej ktoś celowo uwlala kurs I skupowal. Druga sprawa tutaj nie będzie 100 nim nie zaczną zarabiać. A lecą ciągle na stracie więc jest jakiś wałek księgowy. Maja w nosie wycenę spolki

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON -3,10% 12,50 2021-07-30 14:16:07
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.