Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  15,80 zł , zmiana od tamtej pory: -27,22%

Re: Informacja o nowych umowach handlowych na rynku polskim

Zgłoś do moderatora
Dzięki, bardzo ciekawa teoria.

https://www.bankier.pl/wiadomosc/JR-HOLDING-S-A-Aktualizacja-strategii-JR-HOLDING-ASI-S-A-na-lata-2020-2022-8033325.html

Obecna perspektywa 2020-2022 będzie kontynuacją i dalszym rozwojem biznesu w nowoczesnych, innowacyjnych branżach. Stawiam na ludzi, którzy mają odwagę realizować ambitne i przełomowe projekty w perspektywicznych i rosnących branżach. JR HOLDING będzie intensyfikować inwestycje w gaming, energię odnawialną, nowoczesne media, biotech i cyfrowe technologie. Ostatni z wymienionych obszarów to rozszerzenie planów inwestycyjnych w Spółki opierające swój biznes na praktycznych zastosowaniach sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego. W Digital Business zainwestujemy do końca 2022 kwotę 200-500 mln. Niebawem JR HOLDING ASI S.A. nabędzie pierwsze spółki z tego segmentu przeznaczając na ten cel środki z częściowego wyjścia z dotychczasowych inwestycji. Strategia JR HOLDING ASI S.A. zawsze miała w sobie pierwiastek hedgingu na zmiany giełdowe w dobie kryzysu i będą nią inwestycje zgodne z globalnymi megatrendami. Będąc uczestnikiem polskiego rynku kapitałowego i polskiej Giełdy Papierów Wartościowych od początku jej istnienia nabrałem wewnętrznego przeświadczenia, że równie skuteczną obroną przed fluktuacjami rynkowymi będzie uczestnictwo w rynkach, które są światowymi mega trendami, których nie zatrzyma żaden kryzys. 

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 0,00% 11,50 2021-07-23 16:47:30
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.