Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,20 zł , zmiana od tamtej pory: -24,42%

Re: Informacja o nowych umowach handlowych na rynku polskim

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-15 o godz. 15:11 krzysztofanglik napisał(a):
> Kiedy możemy się spodziewać oficjalnych informacji na temat nowej emisji? Nie mogę tego znaleźć w dokumentach.
>
> Pozdrawiam
> Krzysztof

Tu nie ma jakichś wiążących terminów. Ja się dogadają to będzie info. Spójrz na ostatnią emisję (termin WZA i info o objęciu akcji). Ja tu spodziewam się informacji najwcześniej w październiku, ale tu nie ma reguł i każdy termin jest możliwy.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 1,96% 13,00 2021-08-04 16:20:17
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.