Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,00 zł , zmiana od tamtej pory: -20,00%

Re: Informacja o nowych umowach handlowych na rynku polskim

Zgłoś do moderatora
Dnia 2020-09-09 o godz. 19:22 ~Slawku napisał(a):
> Ja myslę , ze tu się cos ruszy gdy bedzie znany inwestor dla ktorego przeznaczona jest emisja. A moze sie nie ruszy:):):)

To może być znowu ACATIS Investments KVG mbH. W grudniu kupował po 41,90 zł link kiedy jeszcze nie było boomu na handel internetowy związany z pandemią, wyniki były o wiele gorsze, nie było tylu nowych umów, jak te przypomniane wyżej oraz nie było takiej hossy na spółki technologiczne w USA, jak teraz. Skoro wtedy mu się opłacało po 41,90 to teraz powinien kupować po 100 zł. Oczywiście mając śmieszną cenę na rynku, chyba nikt nie spodziewa się ceny 41,90 w nowej emisji. Cóż... przy takiej płynności można robić wszystko z kursem, jeśli ma się w tym jakiś interes.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
QUARTICON 2,40% 12,80 2021-08-02 16:23:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.