Powiem tak, to co sprzedało się drogo (wczoraj) trzeba teraz odkupić tanio. Zakres wybicia z 2,40 został niemalże wypełniony (2,90 a było 2,85). Teraz pewnie znów będzie powrót do 2,40 może nawet poniżej, trochę kiszenia w tym przedziale i... być może wtedy ukarze się jakieś info np. o umorzeniu. Teraz nie ma się po co ukazywać bo grubi napakowali akcjami ulicę i będą czekać aż ulica sama się stratuje po drodze do 2,40. Ilość postów na forum świadczy o tym, że drobni inwestorzy są zapakowani w akcje, kto więc miałby je od nich odkupić po obecnych (wysokich) cenach?