Jak na razie trzymamy się dzielnie. Sesja się jeszcze nie skończyła, ale w przypadku ostrego sypania bylibyśmy na poziomie - 5% do -10%. Tymczasem ćwiczymy przedział 2,71 - 2,73. I widać,że z prawej co jakiś czas ktoś ładnie pakuje. Mam do Was pytanie: ewentualne info o umorzeniu jaki może mieć wpływ na kurs (brakuje mi doświadczenia w tym temacie)?. Będę wdzięczny za odpowiedź.