Ja cały czas uśredniam, tylko jak mam wolne środki skupuje już od 2,02-2,90 i nie dam się wyleszczyć załóżylem sobie taką górną granicę 3,50
Romek moich akcji tanio nie dostanie, a zobaczcie o sie dzieje bo dobrym raporcie, jego słupy wywalily 30k i potem zbieraja niżej....
A leszcze sypia bo myśleli że z dnia n dzień staną się milionerami;/