spółka podała, że będzie prowadzić skup własnych akcji celem umożenia (co poprawia wskaźniki w przeliczeniu na akcję bo jest ich mniej).
od kilku miesięcy papier jest z dużym prawdopodobieństwem zbierany przez tzw. "słupy"
aby niepotrzebnie infami nie podbijać wyceny, nastąpi jednak moment, kiedy wielki Romek postanowi upublicznić skup...
jest to zarazem odpowiedź dlaczego nie kurs jest trzymany z pysk
dodam jeszcze, że rada impexmetalu uchwaliła na ten cel 100mln zł - co przy aktualnym kursie pozwoliłoby skupić CAŁY freefloat!
a Romek ???
... Romek będzie znowu bogaty ;)