Panie i Panowie... jeśli jest program skupu akcji własnych to bardzo logiczne ze RK bedzie chciał to zrobić ( skupić ) po jak najniższej cenie . Niewątpliwie ktoś mu w tym pomaga specjalnie zaniżając kurs aby wypłoszyć małych , ew. zniechęcić innych do trzymania tym samym zachęcając do oddania papiera w atrakcjynej dla RK cenie .
Podsumowując , życzyłbym IPX-owi twardego akcjonariatu , którzy nie oddadzą tych akcji " za darmo " . Jak bedzie czas pokaże ( liczę że przy dobrych wiatrach zobaczymy 4- 5 PLN na koniec roku ).
Pozdrawiam