Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,50 zł , zmiana od tamtej pory: 30,22%

Re: INFO !!!!

Zgłoś do moderatora
Dnia 2022-03-23 o godz. 18:49 ~Jery napisał(a):
> Coś się Twoje teorie niezgadzają

Mówisz o teorii oote?
Wszystko się zgadza, zawsze. Widać, że ktoś sypie ostro, a cena coraz wyższa. Ciekawe dlaczego?
Bez sensu, bo sypanie = spadek ceny - zawsze.

No więc czemu? Może być tak, że ktoś z wora do wora przerzuca po wysokiej cenie i czeka, aż mu ktoś odkupi w międzyczasie.

Jak rzeczywiście nikt nie odkupuje, tylko są transakcje własne z wora do wora - wtedy obniża cenę i dalej przerzuca z wora do wora po niższej cenie.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOODPCKR -0,68% 29,30 2023-05-26 16:48:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.