Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,24 zł , zmiana od tamtej pory: 37,14%

Re: INFO !!!!

Zgłoś do moderatora
Pomyśl. Nie wiem, ile jesteś na giełdzie, ale zawsze robią podbitkę przed sprzedażą. Taka forma negocjacji z kupującym.
Nie chcesz kupić drożej - sprzedamy drożej na rynku. W końcu.

Nie wiem i nie obchodzi mnie, czy kupujący to wiedzą i czy umieją liczyć. Tu chodzi o to, kto komu ożeni papier po wyższej/niższej cenie, a drobni inwestorzy są tutaj tylko narzędziem do osiągnięcia celu.

Nie wiem, ile czasu jesteś na giełdzie, ale podejrzewam, że nie tak długo i nie rozumiesz, co tu się dzieje. Tylko proszę, nie licytujmy się, nie mów, że "na pewno dłużej niż ja".

Jeszcze ostatnio podobny schemat był grany na TEN. Tam też zrobili podbitkę, ogłosili ABB, ale potem nie znalazł się żaden kupujący i cena wybiła dno, a potem kolejne dno i kolejne dno... czego nie rozumiesz?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOODPCKR 0,00% 30,50 2023-06-09 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.