Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  21,39 zł , zmiana od tamtej pory: 42,62%

Re: INFO !!!!

Zgłoś do moderatora
jak kupują poza rynkiem to zawsze odbija sie to na notowaniach, musi, nawet siedzący długo na giełdzie powinni to wiedzić, ceny akcji nie są tylko i wyłącznie ustalane przez sesje giełdowe. Stąd macie podbitke 20%z zaskoczenia. Jak zaksięgują i uprawomocnią to kurs znowu z nienacka sie zmieni. Pozdrawiam iwestory :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOODPCKR 0,00% 30,50 2023-06-09 16:46:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.