Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  22,09 zł , zmiana od tamtej pory: 32,64%

Re: INFO !!!!

Zgłoś do moderatora
A was nie dziwi, że spółka ni z tego, ni z owego rośnie w jeden dzień o 20%, a potem (jeszcze tego samego dnia) wychodzi Espi o potencjalnej transakcji?

Tak ciężko skojarzyć dwa fakty?

Czemu tu tylu niedowiarków próbuje podważać to, co piszę?

Myślicie, że nagle zachciało się komuś kupić tak, żeby podbić o 20%?
Przecież ten ktoś spokojnie by kupił przez wiele dni bez żadnej podbitki. Albo z minimalną, jeśli podaży tyle nie ma.
Więc to znaczy, że coś tu jest nie tak.

Pewnie, że byli wariaci, co podbijali inne spółki - pamiętny przykład Mobruku, gdzie jakiś Szwed wchodził chyba po PKC i podbił z 380 do 420 zł w kilkanaście minut.

No dobra, może i tutaj jakiś Szwed na chama wchodzi, hahaha. Tylko skąd to Espi się wzięło.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
WOODPCKR -0,68% 29,30 2023-05-26 16:48:51
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.