Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,38 zł , zmiana od tamtej pory: -2,69%

Re: I co z wynikow jak smiec leci na pysk. Szkoda gadac

Zgłoś do moderatora
Napisałbym, ale na pewno nie do Ciebie. Nie jestem tu, by rzucać perły przed wieprze, tylko by dzielić się opiniami o spółce, bo do tego to forum służy. Pisanina tutaj nie ma wpływu na kurs, to oczywiste dla mnie, chyba że Ty uważasz inaczej. Ale skoro masz takie dłuuugie doświadczenie na gpw, to może sam napiszesz coś konkretnego o spółce, zamiast robić infantylne podjazdy osobiste wobec interlokutora?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,25% 15,94 2021-07-23 17:04:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.