Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,38 zł , zmiana od tamtej pory: -1,71%

Re: I co z wynikow jak smiec leci na pysk. Szkoda gadac

Zgłoś do moderatora
Jeszcze gwoli uzupełnienia. Delko potrafi robić niezłą kasę, ale na hurcie, nie na detalu. Dlaczego? Bo w hurcie mają duże doświadczenie i wiedzą, jak zarabiać. Jeśli chodzi o detal, to tutaj grupa ma sporo do nadrobienia. Wystarczy luknąć sobie do ostatniego raportu i zobaczyć, że przychody z detalu spadły z 227 w 2019 do 217 milionów w tym roku. Na hurcie za to spory wzrost z 494 w 2019 do 566 milionów w tym roku. Dlatego detalem bym się tak nie podniecał. Podejrzewam, że udział detalu z dochodach netto grupy to ledwie 10%. Zobaczymy teraz, jak spółka poradzi sobie w epoce post-covidowej i całym 2021.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,00% 16,10 2021-07-30 16:28:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.