Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  16,70 zł , zmiana od tamtej pory: -4,55%

Re: I co z wynikow jak smiec leci na pysk. Szkoda gadac

Zgłoś do moderatora
Słuszne spostrzeżenie. Myślę, że lepiej patrzeć całościowo, jak spółka się rozwija. Wyniki za 1 kwartał powinny być dobre, ale nie wiem, czy przełoży się to na kurs. Sieć słoneczko to był strzał w 10. Nowe sklepy powstają, jak na drożdżach. Szkoda, że w pozostałym detalu nie widać póki co postępu...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,25% 15,94 2021-07-23 17:04:42
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.