Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  17,40 zł , zmiana od tamtej pory: -7,47%

Re: I co z wynikow jak smiec leci na pysk. Szkoda gadac

Zgłoś do moderatora
Dnia 2021-05-03 o godz. 17:54 ~el-loco napisał(a):
> Jeżeli nie masz cierpliwości to sprzedaj, a najlepiej przerzuć się na kryptowaluty, tam szybko zarobisz. Polecam sprawdzić c/z, przeanalizować wyniki i plany rozwoju i przede wszystkim ochłonąć.

w 10tkę :))

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DELKO 0,00% 16,10 2021-07-30 16:28:41
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.