Gorka zapomniales jeszcze napisac o emisji po 10 zlotych wtedy hutmen uzyskal 170mln przy czym musial oddac impexmetalowi okolo 50mln ale to i tak pozostaje 120mln
jeszcze 1 nigdy nie bylo tak niskiego stosunku akcji impexa do hutmena mozna przyjac
ze chodzilo to mniej wiecej 1impex 4 hutmeny a teraz jest 1impex do 9 hutmenow
widac wiec mocno zdolowanie przy czym najwiekszy problem hutmena czyli szopienice jest juz prawie zalatwiony