wasze posty mowia ze wy podchodzicie fundamentalnie a teraz to przede wszystkim wchodza emocje i ewentualnie ludzie graja technicznie a na razie jestesmy w trendzie spadkowym wiec dopoki nie bedzie wiekszego ruchu w gore to ...............
zgadzam sie ze za te akcje powinno sie dostac 6 zlotych ale 15 za 2 kwartaly to lekka przesada
patrzac na przetarg wjr widac ze hucio jest super mocno zdolowany ale nic z tego na razie nie wynika........
zyczenia:aby szlo do 6 zlotych
pozdrawiam