pytanie na czym więcej zarobi
czy na skupie i przejęciu
czy na skupie i wypuszczeniu nowych akcji
ja raczej obstawiam tą druga możliwość pod koniec tego roku,
jak pozbędą się szobienic i wyjdą na 0 z opcji to hutek stanie się atrakcyjny dla inwestorów i poszybuje w górę i wtedy wypuszczenie akcji będzie dobrym rozwiązaniem