Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: HUTMEN- CO DALEJ???

Zgłoś do moderatora
patrzysz sec na to jako inwestor indywidualny a ja probuje przewidziec co zrobi karkos
bo to chytry czlowiek jest wiec trzeba jego ruchy przewidziec i wtedy bedzie mozna na tym zarobic
on juz ludzi nieraz w trabe zrobil przyklad huta olawa i pracownikow na hucie aluminium konin wykupil od nich to za pol darmo. no i probowal oszukac ludzi na fuzji boryszew z impexmetalem z bezsensownym parytetem ale na szczescie mu sie nie udalo
w zwiazku z tym podejrzewam ze na hutmenie tez bedzie bardzo mocno kombinowal zeby jak najmniej zaplacic za akcje(bo po co mialby zaplacic wiecej niz musialby jego nazwisko i tak juz stracilo magie)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HUTMEN 0,00% 5,30 2017-01-11 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.