patrzysz sec na to jako inwestor indywidualny a ja probuje przewidziec co zrobi karkos
bo to chytry czlowiek jest wiec trzeba jego ruchy przewidziec i wtedy bedzie mozna na tym zarobic
on juz ludzi nieraz w trabe zrobil przyklad huta olawa i pracownikow na hucie aluminium konin wykupil od nich to za pol darmo. no i probowal oszukac ludzi na fuzji boryszew z impexmetalem z bezsensownym parytetem ale na szczescie mu sie nie udalo
w zwiazku z tym podejrzewam ze na hutmenie tez bedzie bardzo mocno kombinowal zeby jak najmniej zaplacic za akcje(bo po co mialby zaplacic wiecej niz musialby jego nazwisko i tak juz stracilo magie)