na impexmetalu tez bylo info o skupie ale niestety wtedy ceny bylo o wiele wyzsze.
na dwoje babka wrozyla ale najwazniejsze jest pytanie czy impexmetalowi zostanie jakas kasa do zainwestowania bo dzisiaj ciezko o kapital.
sam hutmen pewnie bedzie mial na kupno tych 10% ,ale nawet jak je kupi to do momentu umorzenia akcji impex nie musi oglaszac wezwania wiec kazdy dzien gra na korzysc karko... a on nie jest w porzadku wiec bedzie na glowie stawal zeby inni przy nim nie zarobili .wiem co pisze wiec pamietajcie o tym
moze jeszcze sie pobujamy ponizej 2 zlotych to wezwanie tez bedzie z nizsza cena pozdrawiam