nadal nie odpowiedziałes na pytanie moje
ja nie popuszcze
gdzie fluid ma fabryke ? te puste sciany nazywasz fabryką ?
ja nie narzekam na zarobki , giełda to zabawa , dlatego nie sram tak jak co niektórzy
a jak mozna tak zarobiac i to łatwo w zyciu wam nie powiem , szukajcie sami :):):):)