Kolego aldek, po pierwsze nie kupiłem Fluida, tylko podałem jako przykład, po drugie nie schowałem się w ciemnej dupie tylko mam inne ciekawsze zajęcia niż siedzenia non stop na forum. Po trzecie giełda to dla mnie forma rozrywki (kasyno), mam dobrze płatną pracę a tu się bawię. Po czwarte nie czerpie wiedzy z forum. Po piąte i ostatnie widać po kursie jak jest super. ;-))
p.s.
Z tekstów wypisywanych na forum przez takich ynwestorów czyt. wróżbitów ;-)) jak Wy mamy ze znajomymi niezły ubaw już od kilku miesięcy...
Pozdrawiam spekulantów i miszczów ;-))))