Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: harmonogram dziś? ODPAŁ BĘDZIE !

Zgłoś do moderatora
powiem już tylko raz

wywalanie robi się pod dane inf, czyli gdyby ktoś chciał wywalac zrobiłby pompe pod harmonogram i byście się pozabijali po 80 groszy

widac ewidentnie ze jest ciśnięcie na maxa , dokładaja na sprzedaż ile sie da choc i tak wiedza ze najprawdopodobniej nikt im tego nie wezmie

poprostu ktoś trzyma na tym łape , podobnie jak kiedys na fluidzie było ,

jak przyjdzie czas blokada bedzie zdjęta i kurs sopbie swobodnie poszybuje , ale ktos musi o tym zdecydować a dlaczego ?

dlatego że jest tu zbyt słaby akcjonariat , brak silnej grupy która przeciwstawiłaby sie blokowaniu

nie rozumiem tego , kierownik kuszetki zapakował fluida teraz i chwali że maja fabryke , chciał konstruktywnej dyskusji , tylko jak zapytałem gdzie oni maja te fabryke schował sie w ciemnej dupie i sie nie odzywa

czyli tacy znawcy tu sa , przeczytaja cos na forum , wystarczy ze idzie do góry bo ktos podbija kurs i kupuja , i oni sie nazywaja graczami

wiedze maja poprostu poezja , gorszych głupot nie słyszałem

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEPEND -4,00% 0,24 2015-03-02 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.