Aldek ale mi teraz dołożyłeś ! 10 - 20 tys to moja roczna, dwuletnia pensja brutto !! Jesteś moim kolejnym guru na forum. Ty to masz łeb !! Nie to co ja z moimi 50 zł które inwestuję tu i tam... Ledwo wyciągam na prowizje :-( Nie to co Wy, obracacie milionami !! Cóż mogę napisać... Jedynie mogę pogratulować. Czas zająć się odśnieżaniem chodników, (dorabiam jako dozorca) bo z kierowania kuszetką wyciągam marne 800 zł miesięcznie :-(
P.S.
Do as'a, jesteś miszczem dedukcji, kolejny mega umysł !! Nie godzien jestem czytać tego co napiszesz, ja kierownik - dozorca.
;-)))))))