Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Grajewo: test linii trendu spadkowego

Zgłoś do moderatora
dla akcjonriuszy grajewa polecam art.na stock watch o spolce/20 najtanszych spolek./.mam zdanie podobne-spolka zaczyna w koncu zarabiac.rosna przychody ale kula u nogi jest niedokonczona 2 fabryka w rosjii-na razie wydano na nia 180 mln zl i dalej pozera srodki.co ciekawe ekspert ujwanil ze w akcjonariacie spolki-matki-czyli pfleiderer pojawily sie 3 fundusze hedhingowe-a te ostro graja w obie strony-widzielsmy juz 4.7 zl a jak bedzie w druga manke...

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.