Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Grajewo: test linii trendu spadkowego

Zgłoś do moderatora
masz racje.ale sprawa kredytu na 100 mln euro-aby ukonczyc druga ich fabryke plyt mdf w nowogrodzie/rosja-strasznie sie przeciaga-to juz trwa ok 2 lat.ale ostatnie info ze maja juz do niej maszyny za ponad 1\4 mld zl znaczy ze sprawa jest b.blisko finalu.jesli sie to uda/fabryka ma zaczac prace za rok/to mamy 30-40 zl za akcje-ciekawe kto z nas doczeka tamtych cen/pozdro

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PFLEIDER -0,38% 26,20 2019-09-13 11:06:03
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.