Dnia 2023-03-02 o godz. 22:46 ~Jan napisał(a):
> Jeszcze chwila i będą zabijać się o akcje. Przecież widać,że już nikt taniej nie odda.
Masz 100k z prawej tanio czemu nie bierzesz?? Boisz się, co?
Przy 15gr pisałeś też że tanio i nikt nizej nie odda a spadło na 10gr.
Jedyne co potrafisz to zakładać durne wątki gimbazo. Nie osmieszaj się już.