Ngg napisal:
A W MARCU BEDZIE 30GR BEZ LASKI -"
Po co bawisz się w naganiacza? Jeśli w marcu będzie wzrost z 11gr na 30gr co gwarantujesz to biorę do 20gr wszystko.
Jeśli nie będzie zwrócisz mi roznice?
W jakim celu rozprowadzasz fałszywe informacje piszac że będzie 30gr w marcu?
To ile będzie to nie wiemy. A skoro Ty wiesz ze bedzie to dlaczego sam nie zgarniesz do 20gr.
Celowo kłamiesz no chyba że uczestniczysz w jakimś oszustwie.