Jak zawsze wątek dotyczył czegoś innego a wy się przerzucacie kto ile i kiedy kupił, kto ubrany, a kto nie...
Do raportu już niewiele zostało czasu - fajnie by było tam przeczytać (oczywiście poza dobrymi wynikami ) coś więcej ad. tego co robi GK i na jakim etapie są gry.
Pozdro i udanego piątku.