Dnia 2023-03-03 o godz. 10:02 ~Bredzisz napisał(a):
> Dnia 2023-03-02 o godz. 22:46 ~Jan napisał(a):
> > Jeszcze chwila i będą zabijać się o akcje. Przecież widać,że już nikt taniej nie odda.
>
> Masz 100k z prawej tanio czemu nie bierzesz?? Boisz się, co?
> Przy 15gr pisałeś też że tanio i nikt nizej nie odda a spadło na 10gr.
> Jedyne co potrafisz to zakładać durne wątki gimbazo. Nie osmieszaj się już.
Ten jan to taki sam dzban jak ania, pain.
Jak poszło na 0,15 to wyli o dalsze wzrosty a jak pisali że spadnie po takiej pompie to zaklinali zjazd.
Dostali palta na święta i kwiczą.