Dnia 2023-02-27 o godz. 17:52 ~Posiadacz napisał(a):
> Dnia 2023-02-27 o godz. 17:46 ~Co napisał(a):
> > Ngg napisal:
> > > A W MARCU BEDZIE 30GR BEZ LASKI -"
> > >
> > > Po co bawisz się w naganiacza? Jeśli w marcu będzie wzrost z 11gr na 30gr co gwarantujesz to biorę do 20gr wszystko.
> > > Jeśli nie będzie zwrócisz mi roznice?
> > >
> > >
> > > W jakim celu rozprowadzasz fałszywe informacje piszac że będzie 30gr w marcu?
> > >
> > > To ile będzie to nie wiemy. A skoro Ty wiesz ze bedzie to dlaczego sam nie zgarniesz do 20gr.
> > >
> > > Celowo kłamiesz no chyba że uczestniczysz w jakimś oszustwie.
>
> Masz rację, wypisują bzdury. Jak bym wiedział ile będzie kurs to biorę ile s da.
> Z 11gr na 30gr to około 180%.
>
> Banda kolkowiczow a nie akcjonariuszy.
>
> Dasz gwarancję 30gr czy jednak wprowadzasz w błąd?? Nie dasz bo pojecia nie masz po ile będą akcje, gdybys to wiedział to oznacza że jesteś uwikłany w oszustwo.
> Gimbaza z kapitalem 10k
Bo to banda dzieciaków, pozjadali rozumy. Wie ile będzie a nie chce zostac bogatym. NGG chcesz milion akcji po 15gr?? Tyle nie zbierzesz a sprzedasz po 30gr piszemy umowę ,po za rynkiem ci opyle nie chcesz zarobić 100% . Tyle nie kupisz do raportu.