Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Główny akcjonariusz

Zgłoś do moderatora
NIe dopatrywalbym sie przycyzn dlaczego teraz a nie wczesniej; kazdy ma co robic a te informacje z tego forum raczej nie wplywaja na kurs akcji. Poprostu znalazla sie chwila na temat.

Skup wierzytelnosci, z punktu widzenia akcjonariusza 4Fun Media nie jest dobrym posunieciem biznesowym. Nie wiadomo czy wogole sa do sciagniecia, wiec na chwile obecna wydrenowano kapital ze spolki.

Sprzedaz kontentu - nie byloby z tym problemu gdyby faktycznie za niego zaplacili. Poki co mamy tylko zobowiazania do zaplaty. Gotowka nie wplynela do spolki wg ostatnich sprawozdan.

Bardziej martwiace jest ze problemy spolki pojawily sie po uruchomieniu multiplexu cyfrowego, w ktorym zaden z kanalow 4Fun Media nie jest obecny jesli sie nie myle.

Przeplywy pieniezne z dzialanosci podstawowej ulegy zalamaniu, choc sa jeszcze in plus ksiegowo.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITANET -4,13% 10,45 2022-05-26 11:40:52
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.