Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Główny akcjonariusz

Zgłoś do moderatora
Ewidentnie coś jest nie tak. Te wszystkie machinacje księgowe wskazują że wskaźnik c/z jest uzasadniony. Nie podoba mi się że główny akcjonariusz wymusza na spółce branie na siebie wierzytelności za jego inną spółkę która z tego co gdzieś wyczytałem była zagrożona upadłością i nie wiadomo czy w ogóle jest dochodowa. Na dodatek kupują kontent za 4mln za który jeszcze nie zapłacili i biorą ponad dwa mln pożyczki. Graham pokiwałby głową czytając sprawozdania tej spółki.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITANET 9,68% 11,90 2022-05-27 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.