Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: Główny akcjonariusz

Zgłoś do moderatora
Pierwszy punkt znalazłem:
"Sprzedaż towarów, usług do podmiotów powiązanych odbywa się na podstawie standardowego cennika na warunkach stosowanych w transakcjach z nie powiązanymi kontrahentami. Zakupy towarów odbywały się w oparciu o ceny rynkowe."

Niestety zmartwiło mnie że gdyby nie zakup kontentu głównego akcjonariusza przychody skurczyłyby się o 4mln co oznacza jeszcze większy spadek i być może tłumaczy zachowanie kursu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DIGITANET -3,18% 10,65 2022-05-19 12:18:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.